من از شوهرم سرد شدم. چند بار تو گوشيش پيامايي از ابراز علاقه ديدم هشت ماه كه حامله ام كارم شده گريه ... حجره مجازی ( پاسخ به شبهات )
تماس با ما   درباره ما   طرح سوال   حمایت از ما  

  امروز شمسی

امام حسين (عليه السلام) : شما را به كتاب خدا و سنت پيامبرش دعوت مي كنم، همانا سنت پيامبر مرده و بدعت ، زنده شده است.
  احکام  احکام   آخرالزمان  آخرالزمان   زنان  زنان   جهان بینی  جهان بینی   پرونده نقد  پرونده نقد   مشاوره  مشاوره   عکس نوشته  عکس نوشته   خودارضائی  خودارضائی   قرآن  قرآن   بسم الله  بسم الله  
  مطالب برگزيده
میخوام بپرسم حد اصرار بر دعا چیه؟ و اینکه من براورده نشدن حاجتم رو گردن قسمت میندازم چقدر درسته؟
علت های انکار معاد چیست؟
چه باید کرد که از چشم چرانی و خود نمایی زنان جلوگیری کرد؟
زنای ذهن به چه معناست؟
اگر کسی قرضی بدهد آیا می تواند پولش را مطابق روز بگیرد؟
ولايت مطلقه فقيه برداشت فقهى آيت الله خمينى از يك مساله اسلامى است و برخى با آن مخالفند از جمله در معاصرين آيت الله خويى آيت الله شريعتمدارى آيت الله
من از شوهرم سرد شدم. چند بار تو گوشيش پيامايي از ابراز علاقه ديدم هشت ماه كه حامله ام كارم شده گريه ...
سريال در حاشيه بخاطر انتقاد كاملا صحيح ولي طنز از پزشكان حتي در مرحله پخش متوقف شود ولي رستاخيز قبل از اكران هم متوقف نشد.
تشيع زوري يعني برگزاري هفته دفاع مقدس هفته دولت ...دهه فجر و.. كه بعد از انقلاب بوده بدعت نيست ولي مراسم حضرت محسن بدعت است؟
چه نوع عقایدی اگر با عقیده ی ما درتضاد باشند قابل احترام اند؟
انگيزه واسه زندگي كردن ندارم؟ دارم به زور زندگی میکنم باورت میشه؟
بدون آرايش و با حفظ رعايت حجاب و مسائل اسلامي از خانه بيرون مي روم با اين حال مادرم در موردم سختگيري مي كند.
لطفا توصيه هاى عملى و كاربردى كه در رابطه با فرزند آورى وجود دارد بيان كنيد البته به طور مختصر و مفيد.
سوء ظن نسبت به همسری که تمایل جنسی بالایی دارد

  آخرين مطالب
مي خواستم در مورد قانون جذب كه همه جا هم ازش صحبت مي شه نظرتون رو بدونم ايا قبول داشتنش شرك است؟
پسری هستم 17 ساله و معتاد به این عمل زشت اینقده توبه کردم بازم نتونستم کمکم کنید.
برای نزديكتر شدن به امام زمان(عج) باید چکار کنیم؟
داستانهايى كه در كتب و روی منابر از ديدار علما و متقيان با امام زمان نقل مى شود اعتبار دارد؟
برای دیدار با امام عصر چه روشهایی وجود دارد.
با توجه به شرایط اقلیمی عربستان محال است ماجرای اصحاب ابرهه رخ داده باشد.پاسخ های غیر شعاری بدهید.
دعاى اصلى فرج امام زمان (عج) كدام است؟ آيا بايد آن را ايستاده بخوانيم يا نه؟
چگونه اعتقاد به منجى و مهدويت را در دانش آموزان تقويت كنيم؟
آیا امام زمان علیه السلام دین جدیدی را برای مردم می آورند؟
منظور از حوريان بهشتي دقيقا به چه معناست؟آيا واقعا انها زن هستند و با مردان همبستر مي شوند؟ يعني جنسيت دارند؟
  پربيننده ترين مطالب


  ارسال مطلب به ما : چاپ

من از شوهرم سرد شدم. چند بار تو گوشيش پيامايي از ابراز علاقه ديدم هشت ماه كه حامله ام كارم شده گريه ...

تا بتوانید متناسب با آن زمینه روابط خود با همسرتان را به گونه ای فراهم سازید که او انگیزه ای برای این کار نداشته باشد؛ زیرا برخی از زن ها همیشه در رختخواب قهر می کنند یا به قول خود همسرشان را مجازات جنسی می کنند که همه این کارها نهایتاً باعث می شود خود زن بهای گزافی بپردازد.

  

 من از شوهرم سرد شدم. چند بار تو گوشيش پيامايي از ابراز علاقه ديدم هشت ماه كه. حامله ام كارم شده گريه براي خيانت هاي زناشويي چيكار كنم؟ منم به شوهرم بيشتر از خودم اعتماد داشتم تازه فهميدم خيانت ميكنه با چندين نفر چت ميكنه وتلفي حرف ميزنه مردا خيلي نامردن.خوبي كه از حد بگذره نادان خيال بد كنه برا شوهرم خيلي خوبم خودشم به زبون ميگه اما به من خيانت كرد.ديروز قول داد ديگه تكرار نكنه اما من دلم شكسته وباور ش نميكنم.


سلام. از اينكه مدال افتخار همراهي با خود را به حجره مجازی هديه نموده و در مورد خصوصي ترين مسائل زندگي تان با ما مكاتبه نموده ايد،  سپاسگزاری میکنیم امیدواریم پاسخ هایی که در اختیارتان گذاشته می شود راهگشا باشد.

ان شاء الله با درايتي كه از شما انتظار مي رود بتوانيد فضاي بهتري در روابط خود و همسرتان ايجاد نماييد كه دريابد نباید هیچگاه از کسی که دوستش دارد، به او اهمیّت میدهد و دلتنگش می شود غفلت کند؛ چرا که شاید روزی از خواب بیدار شود و بفهمد هنگامیکه بدنبال ستارگان خیالی بود ماهی که کنارش بوده را از دست داده  است. احساس تلخ و سنگین شما از بابت اتفاقی که در زندگی تان رخ داده را کاملاً درک کرده و متأسفیم. 

حقیقت آن است که برخی از افراد در موقعیّت مشابه شما چنان دچار احساس خشم و انزجار شدید می شوند که متأثّر از احساس آسیب دیدگی خود و فرزندشان بابت خیانت همسرشان ممکن است دست به کارهایی بزنند که چندان ثمربخش هم نیست. شاید تا به حال چندین بار از خود پرسیده باشید که چطور همسرتان توانسته چنین کاری با شما و زندگی تان بکند و به این نتیجه رسیده باشید که دیگر هرگز  نمی توانید به او اعتماد کنید. 

زنانی در موقعیت مشابه شما حتی پس از بهبود رفتار همسرشان از خود می پرسند که آیا قادر خواهند بود با خاطره خیانت شوهر به زندگی مشترک با وی ادامه دهند یا نه؟لذا بدانید بخش زیادی از احساس دل-شکستگی شما نسبت به این ماجرا و اینکه می گویید نمی توانم باورش کنم بابت طبیعت ماجراست. یادتان باشد که برای خیانت کردن بهانه به دست همسرتان ندهید؛ زیرا شواهد تجربی در مشاوره بین زوجین حاکی از آن است که همسران بسته به انتظارات یکدیگر، خوب یا بد رفتار می کنند و طبق نظریه « برچسب زنی» اگر به عنوان مثال به فردی، به کرات گفته شود که تنبل است و پیشرفتی نخواهد کرد، او ممکن است این برچسب را به عنوان وجهی از خود انگاری خویش پذیرفته و همانگونه که برچسب القا می کند، رفتار کند؛ بنابراین مراقب باشید که اگر در موقعیّت نامناسبی به همسرتان بگویید چرا خیانت می کنی و ... او ناخواسته به سوی خیانت کشیده خواهد شد و شما به جای آن که به هدف خود نزدیک گردید، فرسنگ ها از آن دورتر خواهید شد.

 به هر حال در دو مورد است که می تواند به همسرتان برچسب خیانت بخورد:

 1- هیچ گونه پیوند عاطفی میان او و طرف مقابلش وجود نداشته و تنها به دلیل برقراری روابط جنسی و هیجانی که دراز کشیدن پهلوی او می تواند به همسرتان بدهد، جذبش شده باشد.

 2- خیانت احساسی نیز زمانی روی می دهد که فردی در شرایط همسرتان احساس  کند از نظر عاطفی به شخص دیگری غیر از همسرش علاقه پیدا کرده که از همراهی، هم صحبتی و در میان گذاشتن افکار و علایق خود با او لذت می برد، حال سؤال این است که کدام یک از این دو در مورد همسرتان رخ داده؟!! 

تا بتوانید متناسب با آن زمینه روابط خود با همسرتان را به گونه ای فراهم سازید که او انگیزه ای برای این کار نداشته باشد؛ زیرا برخی از زن ها همیشه در رختخواب قهر می کنند یا به قول خود همسرشان را مجازات جنسی می کنند که همه این کارها نهایتاً باعث می شود خود زن بهای گزافی بپردازد. 

یک راه برای پیشگیری از خیانت همسران وجود دارد و آن تسخیر قلب همسر است. اگر می خواهید قلب همسرتان را برای همیشه مال خود داشته باشید از روش هایی استفاده کنید که روح و روان و جسمش در اختیار شما باشد. طوری همسرتان را بشناسید و با او رفتار کنید که احساس کند به بودن شما در کنار خود نیاز دارد. علت اصلی خیانت در زندگی زناشویی، کم رنگ شدن رد پای عشق در زندگی مشترک است. جا دارد از خود بپرسید: چه بلایی بر سر عشق تان آمده است؟ 
همان عشقی که باعث گردید به خواستگاری همسرتان جواب مثبت بدهید. در برطرف کردن کدام نیاز همدیگر شکست خورده اید که رابطه تان به اینجا کشیده است؟ یادتان باشد اختلاف و درگیری یکی از نقاط آسیب زا در چنین جریاناتی است و قطعاً هم می دانید جایی بین زوج ها اختلاف ایجاد می شود که نمی توانند با هم حرف بزنند؛ 

امّا اگر شما و همسرتان از جمله کسانی هستید که می توانید با هم حرف بزنید، مطمئن باشید می توانید به تفاهم برسید و همسرتان نیازمندی های خود در رابطه اش با شما را با خودتان در میان می گذارد و نیازی نمی بیند به دنبال فرد دیگری باشد تا یا نیاز جنسی و یا نیاز عاطفی خود را تأمین کند؛ نظیر کسی که صبح گاهان قبل از خروج از منزل صبحانه ای مفصل میل کرده و ساندویچ و ... دست فروش کنار خیابان وسوسه اش نمی کند.

 شناسه : 418    مشاهده : 6030    انتشار : 20/7/1394        آرشيو خیانت های زناشوئی        آرشيو همه مطالب


   نظرات کاربران :

  ح.ر : 3/8/1394
3
4
سلام من نیز همسرم به چت با دختران و سایت های مستهجن عادت کرده است.متاسفانه رنگ و بوی ایمان از خانه ما رخت بسته است.خدا یا خودت کمک کن.....حجره مجازی: سلام.در موقعیتی قرار گرفته اید که لازم است به منظورغلبه بر استرس و ترس و احساساتی که با آن مواجه هستید حساب شده و منطقی با همسر واطرافیانتان بر خورد نمایید به طوری که به روابط گرم وصمیمی بین همسر تان لطمه ای وارد نشود.لازم است که منشاء این اقدام غیر اخلاقی همسرتان را کشف نمایید، برای این کار لازم است که کلیه عواملی که در بروز این مشکل دخیل بوده است را شناسایی کنید و برنامه ریزی لازم برای برخورد صحیح با آن را تدارک ببیند. فرهنگ اشتباهی که همسرتان با آن در گیر شده است را بپذیرید و راه رهایی از آن را با محبت بیشتر، برنامه ریزی درون منزل ، مشاور های مفید ، مطالعه کتب در این حوزه جبران کنید.


نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :  
   

صفحه نخست  |  جستجو  |  تماس با ما  |  درباره ما  |  طرح سوال  |  حمایت از ما

قرآن   |    خودارضائی  |    عکس نوشته    |    مشاوره  |    پرونده نقد    |    جهان بینی   |    زنان   |    آخرالزمان  |   احکام

چقدر خوشحال خواهیم شد اگر به نشر این مطالب بپردازید، البته بدون تغییر در محتوا

ذکر منبع با فضیلت تر است


برنامه نويسی : اصفهان هاست